Karnawał blogowy, listopad 2011

by 1.12.11 2 komentarze

1. Recenzja: "Klaudyna odchodzi" - Sidonie Gabrielle Colette Leanne, czyli o jednej z moich ulubionych książek młodości - z nowymi, ślicznymi okładkami. Autorka recenzji, choć sama młodą jest osobą, świetnie wyłapała, o co w tym tomie tak naprawdę chodzi.

2. O dyniach i szkodliwych memach, czyli drakaina rozprawia się z felietonem Rafała Ziemkiewicza w stylu, który lubię najbardziej: konkretnie i merytorycznie.

3. Reklamy, które nie sprzedają... i-ry, czyli zestawienie reklam telewizyjnych (jedna z królem Julianem Jarosławem Boberkiem), których zadaniem jest budować pozytywny wizerunek marki, a nie zwiększać sprzedaż danego produktu.

4. Głosy Lema ziuty, czyli recenzja antologii Powergraphu, ale, rany, tak chciałabym pisać recenzje, pełne odniesień metakrytycznych i merytorycznych, osadzające opowiadania w historii literatury.

5. We władzy błękitu piece of glass: tak chciałabym mieszkać, gdyby nie fakt, że posiadam zdecydowanie zbyt wiele przedmiotów, których nie chce się pozbywać. Pozostaje kolorystyka jako inspiracja.

6. Świąteczne kiermasze moich bliskich i przyjaciół ivon777; czyli Alx pełną parą przygotowuje się do swoich ulubionych świąt, szukając inspiracji na blogach. Jarmarki świąteczne uwielbiam pasjami.

Ola Cholewa

Fangirl

Ola. Fangirl. Matka smokom. Żona pisarzowi. Lubi czytać, pisać i uczyć się nowych rzeczy. Uwielbia wielkie roboty.