Karnawał blogowy, czerwiec 2013

by 30.6.13 15 komentarze
Obrazek zabrałam ze strony BBC
Jeśli wydaje wam się, że tegomiesięczny karnawał blogowy jest nieco monotonny tematycznie, to macie rację. I DON'T CARE, ja jestem w Londynie.

1. Concrete nostalgia: Southmere estate, Thamesmead na London Council Housing: na jednym z moich ulubionych blogów pojawia się wpis o jednym z moich ulubionych miejsc w Londynie, dokładnie trzy tygodnie przed moim wyjazdem do stolicy UK - to jest znak i tym razem już na pewno wsiądę w autobus i pojadę na te mrożące krew w żyłach osiedle.

2. 10 Places In London You’ll Probably Never Visit na londonist.com, czyli w sumie nie jest to blog, więc naginam zasady tylko po to, by powiedzieć autorom: FUCK YOU. Zwłaszcza za stację metra.

3. Recapy odcinków "Hannibala" Cleolindy; Beryl podsyła mi co lepsze kawałki, ale jak znam życie, to całości nie przeczytam. Ale są zabawne i może komuś umilą dzień.

4. Ze śpiewem na ustach, czyli o musicalach. #1 Myszy: obiecuję, że skomentuję wpis po powrocie z zagranicznych wojaży, bo muszę wyrazić swoją opinię na kilka tematów. :D 

Ola Cholewa

Fangirl

Ola. Fangirl. Matka smokom. Żona pisarzowi. Lubi czytać, pisać i uczyć się nowych rzeczy. Uwielbia wielkie roboty.