Teen Wolf 3x09 The Girl Who Knew Too Much

by 30.7.13 21 komentarze
 SPOILERY, BO SOBIE NIE RADZĘ Z UCZUCIAMI

Szkoła nocą. To się nie może dobrze skończyć. Szkoda, lubiłam zastępcę szeryfa Graeme. Ale kurczę, czy w USA nie ma jakichś przepisów, które mówią, że zawsze idzie dwóch oficerów sprawdzać doniesienia? Bo wiem, że Beacon Hills ma pewnie ciągle problem z obsadzeniem wszystkich etatów biurze szeryfa po jatce, jaką im w zeszłym roku urządził Jackson, ale bez przesady - to jest proszenie się o więcej wakatów.

Pan jest tu nowy, więc proszę posłuchać: Stiles ma zawsze rację.
Żal mi papy Stilinskiego. Nie dość, że ma problemy z pracownikami, FBI jedzie i jedzie i dojechać nie może, to jeszcze zawsze po miejscach zbrodni plącze się jego nastoletni syn, wściubiający nos w nie swoje sprawy.

Straight!Mroczek uczęszczał do tej samej szkoły rzucania gróźb co Derek, prawda? Tylko Derek nie zdał i zna tylko jedną ("I'm gonna rip your throat with my teeth"), a Mroczek zaszedł trochę dalej. Ale rany, to jest właśnie Teen Wolf, którego uwielbiałam, jakieś zależności, knowania, nie wiadomo, kto wobec kogo jest lojalny i wszyscy grają na siebie.

Derek, rany, ale sobie wybrałeś moment na wandalizowanie własności szkoły! Przypomina mi to scenę z drugiego sezony, w której świeżo zmienieni i pijani siłą Erica i Isaac idą szkolnym korytarzem i drapią szafki. Serio, Derek jest po prostu wilczym nastolatkiem, gdzie mu tam do Deucaliona, który zabił Ennisa, jednego ze swoich, by rozpocząć wojnę.

"Form Voltron wolf", ha ha ha, i dlatego Stiles jest moim ulubieńcem! Ale wow, backstory dla Mroczków, naprawdę, pomiędzy Carverami i ich geekowstem a scenariuszami Davisa niedługo zacznę ich rozróżniać.

Aww, Isaac, to mój trzeci ulubieniec (no sorry, ale Derek zawsze będzie miał drugie miejsce, widzieliście jego ABSy?), jest taki fajnie pokręcony. I między nim a Allison jest całkiem niezła chemia, zwłaszcza jak ona mu grozi.

Aww, Stiles, który rozpoznaje Hale'ów po bucowatym zachowaniu, ale i tak się o nich troszczy i odwozi Corę do domu. Swoją drogę, ten dom jest w mieście obok, Jeff wyjaśnił, że Beacon Hills jest małe, ale miasta nieopodal mają drapacze chmur. Co każe się zastanowić, jak duże jest terytorium Hale'ów, skoro Derek zdecydował się nie mieszkać w Beacon Hills. I czy Cora przyjechała do szkoły autobusem komunikacji miejskiej czy przybiegła przez rezerwat.

Drogi Dereku, skąd wiesz, że Mroczkowie nie skrzywdzą twojej laski? To znaczy, jeszcze o tym nie wiesz, ale właśnie jeden z nich pobił twoją siostrę, a liczebnie rzecz biorąc powoli kończą się ludzie, którym można grozić, by zmusić cię do działania. Właściwie są tylko Cora i Jennifer, bo Isaaca wykopałeś do Scotta, a Peter, no cóż, nikt nie kiwnie palcem, by ratować Petera.

Czy ktoś mógłby zedrzeć z Allison jej kurteczkę i mi dać w prezencie? It is pweety!

Panna Morrel jeszcze się nie zorientowała, że Scott się rozwija. Dupa z niej, a nie pedagog szkolny. Ale Scott nie jest lepszy, bo sam w zeszłym odcinku oskarżył Gerarda o bycie świetnym kłamcą, więc sensowne jest, że druidzi pomagający wilkołakom uczą się bardzo wcześnie, jak maskować kłamstwa.

Errr, biedny papa Stilinski. Ale też Stiles powinien był zacząć od zaprezentowania Cory, a dopiero potem przejść do szachów.

O rany, o rany, o rany, to jest odcinek ojców! Ale skoro panna Blake stoi przed szkołą, to jak mogła powiesić nauczyciela historii? I skąd darach wiedział, że Graeme kiedyś uczyła?

Sharman, twój akcent się przebija spod amerykańskiego.

Siles, jesteś dupkiem. Zwłaszcza teraz, kiedy wiesz, że twój ojciec może być częścią kolejnej rundy rytualnych ofiar. Właściwie jestem pewna, że będzie ofiarą, na razie wszystko nas do tego przygotowuje.

Uuu, Melissa, flirtujemy z szeryfem, you go, girl!

Za to Lydia, o rany, pierwsza zasada, jak się oddalasz od grupy, to nie sama. Nawet jak idziesz siusiu, to zabierz ze sobą Scotta. Nawet jak jesteś, o rany, nie przejdzie mi to przez palce... Dlaczego, dlaczego? Bo jest ruda?

Biedny papa Stilinski, the feels, THE FEELS.

Uuu, darach wymiata, powiem szczerze, wyskoczyć na Scotta.

No chyba KURWA nie skończycie tak odcinka!!!

Ogólnie rzecz biorąc A++, tego właśnie oczekuję po "Teen Wolfie".

Ola Cholewa

Fangirl

Ola. Fangirl. Matka smokom. Żona pisarzowi. Lubi czytać, pisać i uczyć się nowych rzeczy. Uwielbia wielkie roboty.