Teen Wolf 3x22 DeVoid

by 11.3.14 22 komentarze
Strasznie nie lubię, gdy na blogu pomiędzy recapami "Teen Wolfa" nie ma innych notek, ale wygląda na to, że życie w realu ostatnio bardziej mnie pochłania niż FGttG. Nie, żebym narzekała. :P Z innych wieści: Disqus wrócił, boję się oglądać stare komentarze, jeśli coś się sypie, to przepraszam, nie moja wina.

Żarty się skończyły, zostały trzy odcinki (wraz z dzisiejszym), teraz to już tylko obgryzanie paznokci z nerwów nam pozostało, zwłaszcza, że podobno ktoś ma zginąć.

SPOILERY
Wszyscy fani TW, zanim zaczęli oglądać serial...


ALL THE AWARDS dla O'Briena, srsly, od razu widać, kiedy jest Stiles, a kiedy nogitsune. Also, wygląda na to, że moja nowa orientacja seksualna to nastoletni chłopcy opętani przez mroczne lisy, kopiący tyłki łowcom i wilkołakom (czy nogistune też jest Pikachu?). MORTAL COMBAT!!!

Papa Argent mam nadzieję, że celuję w główkę, a nie kolanko. Oglądam ostatnio taki serial bowiem... Zresztą nieważne, papa Stilinski celuje w papę Argenta, nogistune wyciąga popcorn.

Nogistune jest moim ulubionym złym ze wszystkich sezonów (sorry, Peter).

A Beacon Hills się ciągnie i ciągnie, Scott i Kira tak jadą i jadą.

O, napisy początkowe, to wszystko trwało tylko trzy minuty? Wow.

Najgorszy szpital psychiatryczny ever, teraz mama Yukimura ot tak sobie do niego wchodzi, bo chce zobaczyć mumię.

To było cięcie do harakiri. Dlaczego mama Yukimura uważa, że Reese był mniej opętany niż Stiles? W sensie jak dla mnie obaj mieli dosyć mordercze zapędy, Reese przecież nawet zabił internowanych Japończyków, a miał się mścić na Amerykanach.

Wilkołak opętany przez muchę, tego chyba jeszcze w Beacon Hills nie było...

Panie McCall, mieszka pan w sporym domu i nawet jeśli założyć, że pokój gościnny zajęty jest przez Isaaca, to ów Isaac aktualnie przybywa w szpitalu, więc pan mógłby się przespać w jego łóżku, a nie na fotelu. Tak tylko mówię. Z drugiej strony, jeśli dostaniemy z tego powodu więcej takich fajnych kawałków, to możesz sobie sypiać w fotelu ile chcesz, ty rozkoszny szczeniaczku, ty.

Peter wrócił, czyżby archiwum zamykano na noc? I gdzie był w trakcie walki z oni, siedział cichutko na pięterku?

Te muchy to są hiszpańskie muchy czy co? Znaczy nie narzekam, jest męska szatnia, są nagie torsy, jest "Teen Wolf", yeah.

Lydia też jeździ Toyotą. Niedługo wszyscy w Beacon Hills będą jeździć Toyotami, oprócz Stilesa, który będzie jak ta samotna osada w Galii, opierająca się Cezarowi.

Aww, Deaton chyba trafił na szczyt listy nogistune, bo co jak co, ale kneblować Stilesa to się nie godzi. A Peter się mylił, wygląda na to, że nogistune gra w szachy, bo właśnie ponownie rozstawia pionki po planszy.

Pazurki Talii, check.

No, szybko poszło z tą przyjaźnią pomiędzy Derekiem a papą Argentem, choć biorąc pod uwagę, jak na muchy zareagowali Isaac i homo!Mroczek, miałam nadzieję, na trochę inny scenariusz wydarzeń... (Żartuję.)

Aaaa, co ukrywa Melissa? Faktycznie miała romans z szeryfem? Ale bezsęsu, bo Stiles ją nadal lubi.

Tylko Jedi pokona Jedi
Peter ćwiczy te pozy do otwierania drzwi, prawda? Ale wyjątkowo zgadzam się z osądem Lydii, jeśli chcą pokonać nogitsune, to muszą mu znaleźć godnego przeciwnika i na razie tylko Peter się nadaje. Dobrze, że go nie zatłukli, jak mieli okazję, nie?

Jak Isaac nie jest witty, to kto jest?

Biedny Peter spadł na drugą pozycję, jeśli chodzi o najmniej godną zaufania osobę, zepchnięty tak przez bladego, chorego Stilesa. Hi hi. Ale że Lydia się nie zorientowała, że Peter coś knuje, że już mu się znudziły te godziny spędzone w archiwum na poszukiwaniu potomka.

Coś te wilkołaczki pod wpływem much mają piromaniackie zapędy... Krejzi!Mroczki są trochę jak zwykłe Mroczki, nihil novi, ale krejzi!Isaac i krejzi!Derek są wyjątkowo fajni. Czy mogą zostać? W sensie opętanie przez muchę może właściwie pomóc im w życiowych perypetiach.

Agent McCall też został opętany przez muchę, że tak rozsądnie się wypowiada?

Peter jest w połowie banshee? I znowu coś wskazuje na to, że Allison jest drugim nogistune, działającym w mroku. No bo siedział lisek w nemetonie te kilkadziesiąt lat i się rozmnożył przez pączkowanie.

Aww, nawiązanie do "Siódmej pieczęci" w głupim serialu o nastoletnich wilkołakach. Ale to znaczy, że Stiles nadal walczy.

Nogistune vs stado Scotta: w sumie nie wiem, ale wygląda na to, że jeden punkt zdobyli wyciem alphy, bo odzyskali i bety, i Stilesa. Jednak punktacja nie wygląda dobrze. I aww, Mroczki maja wątpliwości co do swojej przynależności, ale skoro zemdlały, to oficjalnie oznacza, że są betami Scotta.

Ola Cholewa

Fangirl

Ola. Fangirl. Matka smokom. Żona pisarzowi. Lubi czytać, pisać i uczyć się nowych rzeczy. Uwielbia wielkie roboty.