Co dalej?

by 18.2.15 53 komentarze
Miałam czekać do pierwszego dnia wiosny, ale raczej zdania nie zmienię, dzień dzisiejszy i tak jest chujowy, więc powiem wam już dziś: Fangirl's Guide to the Galaxy zostaje zawieszone.

Powodów jest kilka. 

Po pierwsze, choć nadal uważam blogosferę za jedną z fajniejszych rzeczy, jakie dał nam internet, coraz mniej jestem zainteresowana jej teraźniejszością i przyszłością. Od kilku miesięcy konsekwentnie ograniczam ilość czytanych blogów, niewiele też komentuję.

Po drugie, nie mam ochoty pisać. Zamiast dzielić się opinią na jakiś temat wolę ją zachować dla siebie: nie ma kakofonii recenzji ze wszystkich stron. Chcę przypomnieć sobie, jak rozmawia się z ludźmi.

Po trzecie, mam ostatnio bardzo mało czasu na własne zainteresowania i wolę go poświęcić na czytanie lub oglądanie, a nie klepanie w klawiaturę.

Nadal będę zerkać na blogi ludzi, których poznałam dzięki FGttG, z uwagi na moją do was sympatię. Ale notek nie będę pisać ani publikować (a na pewno nie regularnie - rezerwuję sobie prawo powrotu od czasu do czasu, gdy znajdę interesujący temat). Ciągle będzie mnie można znaleźć na FB i na tumblrze, ostatnio również na Instagramie - to media niewymagające ode mnie wysiłku twórczego. 

I tyle.Ola Cholewa

Fangirl

Ola. Fangirl. Matka smokom. Żona pisarzowi. Lubi czytać, pisać i uczyć się nowych rzeczy. Uwielbia wielkie roboty.